بهمن به هشت خانوار نیازمند سلام گفت

بازدید از خانه های نیازمندان، خیریه نسیم مهر حسین (ع)، وضعیت سلامت و معیشت، نیازمندی

روابط عمومی خیریه نسیم مهر حسین (ع) اعلام کرد صبح امروز شنبه اول بهمن ماه سال 1401، کارشناسان خیریه به همراهی چند تن از خیّرین، رهسپار خانه نیازمندان شدند. طی این بازدید، جمع مذکور به بررسی وضعیت هشت خانوار و ثبت شرایط و نیازمندی‌های آنان پرداختند. گوشه‌ای از این مکتوبات به شرح زیر می باشد:

وضعیت سلامت: تجمع مایع نخاعی در سر، سردرد و تهوع، وجود دستگاه در سر، چند بار در سال بستری، لخته خون دور دستگاه و نیاز به عمل، آرتروز، ناراحتی کلیه، ضعف شدید به‌دلیل نماز و روزه استیجاری، ناراحتی معده، فشار خون، نخاع باریک، سرطان کبد، تعویض مفاصل زانو و لگن، عفونت ناف، نارسایی کبد و مشکلات ریه.

وضعیت معیشت: اعتیاد، طلاق، مخارج زندگی از طریق خیریه و کمیته امداد، فروش کلیه، نظافت در هتل، درآمد از نماز و روزه استیجاری، نظافت منازل و اقدام به خودکشی.

از جمله نیازمندی‌های این هشت خانواده؛ هزینه بدهی و اجاره، فرش، اجاق گاز، یخچال، تلویزیون، جاروبرقی، بخاری، ماشین لباسشویی، پتو، پشتی، اتو، وسایل آشپزخانه، کمک هزینه درمان، زندگی و تحصیل، تشک، بالشت، شیر خشک، پوشینه، تعمیر لوازم منزل، کفش، چادر، لباس گرم و بسته غذایی می باشد.

نسیم مهر حسین (ع) پس از دیدار از خانواده‌های تحت پوشش به بررسی، اولویت‌بندی و نهایتاً توزیع نیازمندی‌های آنان می‌پردازد. این مرکز خیریه تاکنون 104 خانوار را مورد بررسی و تحقیق قرار داده است.

 

—————  جدیدترین مطالب  —————

—————  آخرین پویش‌ها   —————

مطالب بیشتر

تمامی حقوق اين سايت برای خيریه نسیم مهر حسین (علیه‌السلام) محفوظ است.   © Copyright 2023 – 2024