سفارش نیازمندانِ مهر درب منزل تحویل شد

خیریه نسیم مهر حسین (ع)، کمک به خانواده های نیازمند، توزیع لوازم منزل

روابط عمومی خیریه نسیم مهر حسین (ع) از تهیه و توزیع فهرست نیازمندی های خانواده های بازدیدشده در ماه مهر خبر داد. صبح امروز یکشنبه 24ام مهر ماه سال 1401، آخرین بار حامل سفارشات نیازمندان خریداری و درب منزل شان تحویل شد. گفتنی است خیریه نسیم مهر حسین(ع) که بازدیدهای هفتگی را اخیراً در دستور کار خود قرار داده و از زمان آغاز این مهم، 3 نوبت از بازدیدها انجام شده است -28ام شهریور ماه، 18ام و 24ام مهر ماه- همزمان با هر بازدید فهرستِ نیازمندی های خانواده ها را تهیه و در کمتر از یک هفته بدست آنان می رساند.

خیریه نسیم مهر حسین (ع) در مهر ماه سال جاری طی دو نوبت، دوشنبه 18ام و یکشنبه 24ام، لیست نیازمندی های خانواده های بازدید شده در سه تاریخ مذکور را – 28 شهریور ماه، 18ام و 24ام مهر ماه- تهیه و به آنان تحویل داد.

برخی از اقلام تحویل شده به خانوارها عبارت است از: یخچال، تلویزیون، جاروبرقی، ماشین لباسشویی، پنکه، فرش، پتو، توستر، چای ساز، آبمیوه گیری، پلوپز، سرویس تفلون، قاشق و چنگال، سرویس غذاخوری، کتری و قوری، پرداخت رهن منزل، کمک هزینه زندگی، پرداخت اجاره، کمک هزینه تحصیلی، کمک هزینه درمان، لوازم التحریر و بسته غذایی.

—————  جدیدترین مطالب  —————

—————  آخرین پویش‌ها   —————

مطالب بیشتر

تمامی حقوق اين سايت برای خيریه نسیم مهر حسین (علیه‌السلام) محفوظ است.   © Copyright 2023 – 2024