در سالروز میلاد حضرت زهرا(س)؛ سفرۀ سُرورِ سَرورِ زنان، پیش پای نیازمندان پهن شد

جشن روز مادر میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها قم

روابط عمومی خیریه نسیم مهر حسین (ع) از برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) برای 60 خانوار تحت پوشش خبر داد. در این مراسم که ساعت 15 تا 18 روز جمعه 23 دی ماه در قم برگزار شد، حدود 200 نفر از زنان و کودکانِ خانواده‌های نسیم مهر حسین (ع) شرکت کردند.

جشن میلاد با اجرای برنامه های طنز، مسابقه و سرگرمی پی گرفته شد و در خلال برنامه با میوه و شیرینی از خانواده‌ها پذیرایی به عمل آمد. در این مراسم، مادران، یک شاخه گل و یک کارت هدیه 10 میلیون ریالی و کودکان یک کتاب رنگ آمیزی، یک بسته مدادرنگی و دو عدد شمع دریافت کردند. در پایان نیز به همه میهمانان یک پرس غذای گرم پیش کش شد.خیریه نسیم مهر حسین (ع) در این بزم مهر و شادمانی، هزینه رفت و برگشت میهمانان این بزم شادی را نیز بر عهده داشت.

جشن روز مادر میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها قم

نسیم مهر حسین (ع) برگزاری برنامه های فرهنگی از جمله جشن ها و مراسم ملی و مذهبی را بصورت سالانه و مناسبتی در دستور کار خود دارد. این خیریه در نظر دارد با گِرد آوردن خانوارها و اجرای مراسم شادی، غبار غم را از دل نیازمندان بزداید و با قرار دادن شان در کنار مردم و یکدیگر، آنان را به زندگی و آینده خود خوش بین نماید.

گزارش تصویری جشن سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر را اینجا ببینید.

کلیپ جشن سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و روز مادر را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

—————  جدیدترین مطالب  —————

—————  آخرین پویش‌ها   —————

مطالب بیشتر

تمامی حقوق اين سايت برای خيریه نسیم مهر حسین (علیه‌السلام) محفوظ است.   © Copyright 2023 – 2024